GTA V Ücretsiz Olacak

Epic Games Store’da yarın ücretsiz olacak bir oyun var. Epic Games Store geçen haftalarda bir geri sayım aracı aktif ederek “Bu Hafta Büyük Bir Oyun Vereceğiz.” dedi.

Epic Store aslında ücretsiz büyük oyunları bizlere alışkanlık haline getirdi, geçtiğimiz haftalarda bu oyunlar arasında Just Cause 4 dahil olmak üzere bir çok oyun ücretsiz olmuştu bu defa GTA V ücretsiz olacak.

Yabancı basın bülteni olan GamePressure‘nin ortaya attığı bu iddia GTA 5’in ücretsiz olacağı yönündeydi. Bu durum neredeyse bütün oyuncuları mutlu etti.
GamePressure‘ye göre bu oyunun ücretsiz sürümü GTA V Premium Edition olarak yayımlanacak. Bu sürüm Grand Theft Auto Online’a ek bir çok içerikte sunacak.

Epic Games neredeyse ücretsiz verdiği her oyunu sınırsız süreyle veriyor, bu durum GTA V içinde geçerli olacak. Aslında bu durum neredeyse bir çok insan için imkansız gibi görünüyor çünkü GTA V bildiğimiz üzere GTA serisinin son oyunu. GTA 5 oyuncu olarak çok aşırı bir kitleye sahip bir oyun. Rockstar Games’in en büyük başarılarından olan bu oyun kopyası dahil 120 Milyondan fazla satmış durumda.
 

GTA V Online İçin Müşteri Toplamak Mı?

GTA V hala deli gibi satan bir oyun, grafikleri desek piyasada ki en iyi grafiklere ve optimizasyona sahip bir oyun. Peki bu kadar çok satıyorsa neden ücretsiz olacak?Hepimizin aklına gelen bu sorunun cevabını bulabilmek aslında mümkün. Bildiğimiz gibi GTA oyuncularının vazgeçilmezi olan GTA Online’da ücretsiz olmuş olacak. Bu durumda Rockstar Games’in amacı müşteri toplamak olabilir mi? Grand Theft Auto Online 2018 yılında GTA V satışlarından daha çok kazandırdı. Dediğimiz gibi bu olay GTA Online müşterilerini arttırmak için uygulanmış olabilir.

GTA VI İçin Hazırlık Olabilir mi?

Doğrulanmamış olsa da bu durum biz oyuncular tarafından ön görülen bir durum olurdu. GTA 6 ile ilgili gün aşırı yeni teoriler yeni yorumlar duyuyoruz kimine göre GTA 6 bitmek üzere kimine göre GTA 6’ya başlanmadı.

Reddit üzerinden günde belki 10 – 15 adet teori ortaya çıkmakta. Bu teorileri ortaya atan kişilerin arasında Reddit’te ün salmış kullanıcılarda mevcut

Hepimiz merak içerisinde bekliyoruz. Rockstar Games’in amacı ne?

 

20 Milyondan Fazla Kullanıcının Bilgileri Tehlikede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir